5 Komentarze

 • Adrian - sklep
  Posted 4 March 2018 20:14 0Likes

  Skuteczność jest bardzo ważna. Jednak ciężko to osiągnąć jak jest bardzo duża konkurencja w branży. Ciężko się przebić do TOP 10, już nie wspominając o TOP3 :/

 • MarketingBiznesRozwoj.pl
  Posted 4 March 2018 21:27 0Likes

  Oczywiście pozycjonowanie mocno konkurencyjnych fraz jest czasochłonne, często drogie, ale na pewno opłacalne. Mówisz, że ciężko osiągnąć dobre wyniki dla Twoich fraz. Nie wiem jakie to konkretnie słowa kluczowe, ale dobrym rozwiązaniem jest wybór na początek trochę mniej popularnych fraz tzw. longtaile, ale powiązanych z Twoją branżą. Te frazy dadzą już Tobie wejścia na stronę, a pomogą w pozycjonowaniu trudniejszych słów. To tak na szybko taka strategia gdyż dobór słów kluczowych do pozycjonowania to osobny proces.

 • Olo
  Posted 22 March 2018 20:39 0Likes

  Czy są jakieś narzędzia, które pozwolą wyszukać mi skuteczne słowa kluczowe ?

  • MarketingBiznesRozwoj.pl
   Posted 23 March 2018 22:42 0Likes

   Jasne. Np. neilpatel.com/ubersuggest/ – narzędzie, które podpowiada słowa kluczowe z długiego ogona lub answerthepublic.com gdzie znajdziemy przykładowe tematy, o których możemy pisać pozycjonując swoją stronę.

 • Marko
  Posted 23 March 2018 22:39 0Likes

  Ciekawy artykuł. Trochę podstaw i trochę zdradzonych szczegółów. Myślimy i wybieramy aktualnie słowa kluczowe do pozycjonowania szerokiego.

Dodaj komentarz

Dołącz do ponad 1000 osób chcących się rozwijać i odbieraj specjalne, dodatkowe materiały:

Otrzymywać będziesz specjalne materiały.