Lista sprawdzonych narzędzi marketingowych

Zobacz spis sprawdzonych, przetestowanych narzędzi marketingowych. Jeśli korzystasz lub skorzystasz z większości narzędzi, to wyprzedzisz niesamowicie konkurencję i osiągniesz niesamowity wzrost popularności Twojego projektu lub sprzedaży Twoich usług czy towarów. Może jest w tym zestawieniu jakieś narzędzie, którego nie znałeś a pomoże Ci ono odnieść sukces.

lista narzędzi internetowych

Na tej stronie znajduje się rozbudowywana na bieżąco lista sprawdzonych, przetestowanych narzędzi marketingowych. Znajdziesz tutaj narzędzia do pozycjonowania stron, content marketingu, social media, mailingu, programy do zarządzania czasem i projektami oraz wiele, wiele innych. Spis tych narzędzi marketingowych został podzielony na kategorie. Znajdziesz tutaj płatne i darmowe rozwiązania. Każdy program oznaczony jest czy posiada polską wersję językową oraz czy dostępny jest poprzez stronę www czy też ma aplikacje mobilną. Na końcu opisu każdego projektu jest małe podsumowanie. Czasami niektóre narzędzia dokładniej opisywane są w osobnym artykule. Wtedy link do konkretnego artykuły znajduje się w podsumowaniu.

1. Narzędzia do zarządzania projektami i czasem

Na rynku istnieje wiele narzędzi do zarządzania zadaniami lub projektami. Z reguły są to aplikacje sprzedawane w modelu SAAS, czyli płacimy co miesiąc i mamy dostęp do systemu.

Nozbe

Jest to świetna aplikacja do zarządzania projektami i zadaniami. Wiele systemów do zarządzania zadaniami takich jak np. Remember The milk nie ma możliwości tworzenia projektów. W Nozbe jest inaczej. Można tworzyć projekty, zadania, załączniki, komentarze itp. Aplikacja jest zaprojektowana tak, żeby wykorzystywać maksymalnie metodologię zarządzania zadaniami GTD.

Podsumowanie programu Nozbe:
 • Link do strony: https://nozbe.com/pl
 • Wersja polska: TAK
 • Wersja darmowa: TAK – ograniczona do 10 projektów
 • Wersja płatna: TAK
 • Współdzielona z innymi użytkownikami: TAK
 • Dostęp: WEB i aplikacja mobilna
 • Plusy: bardzo prosta w obsłudze; w wersji płatnej nieograniczona liczba projektów; integracje z innymi systemami
 • Minusy: brak możliwości zaawansowanych funkcji zarządzania projektami, np. wykresy ganta

Remember the milk

Ta zabawna nazwa programu (Pamiętaj o mleku) jest jedną z moich ulubionych aplikacji do zarządzania zadaniami. Idealnie wpisuje się w metodologię GTD (Getting Things Done) i ma wiele funkcji, które pomagają właśnie w GTD. W odróżnieniu od Nozby ma możliwość dodawania tzw. inteligentnych list, które automatycznie podpowiadają od różnych zadaniach. Genialne – po prostu trzeba to przetestować. Jest to typowy program do zarządzania zadaniami. Nie znajdziemy tam opcji tworzenia projektów z takimi funkcjonalnościami jak systemy do zarządzania projektami, jednak nie do tego służy aplikacja. Proste prywatne projekty można stworzyć w RTM np. za pomocą tzw. list.

Podsumowanie programu Remember The Milk:
 • Link do strony: https://www.rememberthemilk.com/
 • Wersja polska: TAK
 • Wersja darmowa: TAK – praktycznie wszystkie funkcjonalności
 • Wersja płatna: TAK – kilka mało istotnych dodatków (np. zapamiętywanie sortowania, współdzielenie większej ilości list na zewnątrz)
 • Współdzielona z innymi użytkownikami: TAK
 • Dostęp: WEB i aplikacja mobilna
 • Plusy: Obsługuje metodologię GTD; jedno z najlepszych aplikacji tego typu
 • Minusy: Nie wspiera zarządzania projektami

2. Narzędzia do optymalizacji stron pod SEO

Optymalizacja stron internetowych to podstawa przy pozycjonowaniu. Na rynku znajduje się wiele narzędzi lub wtyczek, które w tym pomagają.

3. Narzędzia do doboru słów kluczowych

Dobór odpowiednich słów kluczowych do pozycjonowania strony ma bardzo duże znaczenie na całą strategię SEO. Dlatego jest to istotny element całego pozycjonowania. Zobacz listę narzędzi do doboru słów kluczowych.

4. Narzędzia do pozycjonowania stron

O tym jak ważne jest pozycjonowanie stron nie trzeba pisać. Przedstawiamy listę narzędzi, które wpierają pozycjonowanie stron głównie pomagają w tzw. link buildingu.

5. Narzędzia socialmedia

O tym jak ważne jest pozycjonowanie stron nie trzeba pisać. Przedstawiamy listę narzędzi, które wpierają pozycjonowanie stron głównie pomagają w tzw. link buildingu.

6. Narzędzia do e-mail marketingu

E-mail marketing cały czas działa. Dobrze tworzone mailingi do dobrej bazy, a przede wszystkim do własnej bazy świetnie monetyzują projekty, zwiększają sprzedaż i działają PR’owo.

7. Narzędzia do projektowania i planowania

E-mail marketing cały czas działa. Dobrze tworzone mailingi do dobrej bazy, a przede wszystkim do własnej bazy świetnie monetyzują projekty, zwiększają sprzedaż i działają PR’owo.

Canvanizer

W fazie testów…

Podsumowanie programu Canvanizer:
 • Link do strony: https://canvanizer.com/
 • Wersja polska: NIE

  QuickMVP

  W fazie testów…

  Podsumowanie programu QuickMVP:
  • Link do strony: http://quickmvp.com
  • Wersja polska: NIE

 

8. Inne narzędzia

Kawa

Tak – kawa to jedno z najlepszych narzędzi marketingowych.

 

Jeśli szukałeś listy sprawdzonych narzędzi marketingowych to dobrze, że przeczytałeś ten artykuł. Powyżej programy i narzędzia do marketingu internetowego w jednym miejscu. Porównania i podział na kategorie (np. pozycjonowanie, analityka, adwords, socialmedia, content marketing itp.) Daliśmy Tobie spis darmowych i płatnych narzędzi do e-marketingu.

Napisz w komentarzu jakich narzędzi korzystasz. Dodamy je do spisu lub rozbudujemy opis.

Dołącz do ponad 1000 osób chcących się rozwijać i odbieraj specjalne, dodatkowe materiały:

Otrzymywać będziesz specjalne materiały.